FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

Csapatunk két vereség (Hevesi, 0-2; Kőrösi, 0-3) után nem jutott tovább csoportjából.

A csapat tagjai: Tóth Gábor (6.b), Novák Patrik (7.a), Vadász Noé (8.a), Szabó Bence (8.a), Kardos Ádám (7.a), Bukovics András (7.a), Bonczók Levente (7.a), Bognár Botond Soma (7.a), Nemes Marcell (8.b), Nagy Máté (7.b). A csapat vezetője Jeszenői Csaba.

A Diákönkormányzat szervezésében került sor egy szórakoztató tehetségkutatóra. A 14 produkciót szakértő zsűri értékelte, s a négy díjazott a következő lett:

1. Táncoló talpak (8.b-s lányok)

2-3. helyezés megosztva: Kocsis Lili és Csermák Anna (6.b), valamint Beke Nikolett és Kőszegi Gréta (5.b) táncprodukciói

különdíjat kapot a Horvát(h) TV két "munkatársa": Horváth Zsolt és Horváth Kornél (6.a)

kimittud1 kimittud2 kimittud3 kimittud4 kimittud5 kimittud6 kimittud7

Iskolánk is csatlakozott a 10 millió fa mozgalomhoz, melynek keretében mintegy két tucatnyi fát és cserjét ültettek el a gyerekek Simon Mónika és Benedek Tamás kertészmérnök szakszerű irányításával és Bódogh Honorka tanárnő, az iskolai zöldDÖK csoport vezetőjének szervezésében. Szerény lehetőségeink keretein belül is szeretnénk a gyerekek környezettudatosságát és természetszeretetét fejleszteni.

zaol.hu

Kanizsa TV

fa1 fa2 fa3 faultetes

A Tiszán innen, Dunán túl elnevezésű országos népdaléneklési verseny területi döntőjét, a Szép Zalában születtem névre keresztelt megmérettetést a hagyományoknak megfelelően a zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola rendezte.

Arany minősítést szerzett Kiss Eszter Csenge (egyéni, 4.a).

Ezüst minősítésűre értékelték: Magasdi Milán (egyéni, 4.b), Tóth Gréta, Mándli Lara, Hóbor Gréta, Mismás Petra, Király Hanna (csoportos, 4.b),  Stimecz Janka, Tomasits Rozina (csoportos, 4.a), Galambos Flóra, Varga Zsófia (2.b), Marics Lili, Czanik Szonja (7.a).

A negyedikesek felkészítője Németh Nóra, a másodikosoké Kanizsai Mária, a hetedikeseké Kálovics Mária.

5 csapat részvételével rendezték meg a teremtornát, ami körmérkőzéses rendszerben került lebonyolításra.

Rozgonyi - Zrínyi 3-2  (Zöldvári 2, Pető)

Rozgonyi - Piarista 3-1 (Varga P., Varga B., Lakos)

Rozgonyi - Hevesi 2-2, büntetőkkel: 3-2 (Varga B., Varga P. illetve Sási)

Rozgonyi - Péterfi 0-0, büntetőkkel: 2 : 1 (Zöldvári, Pető)

Csapatunk az 1. helyen végzett, továbbjutott a megyei döntőre, melyet december 10-én Lentiben rendeznek.

Játékosaink: Lakos Mihály, Pető Nimród, Szili Bence (mindhárom 4.a), Varga Barnabás, Sási Kristóf, Horváth Bálint (mindhárman 4.b), Zöldvári Áron, Varga Patrik (mindketten 3.a)

Felkészítő: Szabó Szilárd és az UFC edzői kollektívája

2kcsfocivarosi

A Rozgonyi Általános Iskola Diákjaiért Alapítvány köszöni a támogatását azoknak, akik 2018-as adójuk 1 %-áról az alapítvány javára rendelkeztek. A későbbiekben is várjuk segítségüket!

a kuratórium

Köszönjük mindazoknak akik vért adtak vagy megszervezték a véradás lehetőségét, hogy áldozatukkal életeket mentettek!

vrads

2. Rozgonyi: Bukovics András (7.a), Tóth Gábor (6.b), Novák Patrik (7.a), Kardos Ádám (7.a), Király Mátyás (6.b), Movács Mirkó (6.b), Nagy Máté (7.b), Pál Dorián (6.b), Hertelendi Gábor (6.a), Varga Dávid (6.a), Göbölös Kristóf (7.b). A csapat vezetője Varga Edit tanárnő.

Rozgonyi – Bolyai
Rozgonyi – Batthyány
Rozgonyi – Zrínyi

9-0
2-0
2-1

döntő: Rozgonyi - Kőrösi

0-1