Arany oklevél Hederics Andrea tanárnőnek

Nagy örömmel és büszkeséggel adunk hírt arról, hogy Hederics Andrea tanárnő kiemelkedő tehetséggondozó munkájáért Arany Oklevelet vehetett át.

Az elismerést Budapesten, 2026. május 23-án adták át. Az oklevél a tanárnő elhivatott, magas színvonalú pedagógiai munkáját, valamint a tehetséges tanulók támogatásában végzett példaértékű tevékenységét ismeri el.

Iskolánk közössége nevében szeretettel gratulálunk Hederics Andrea tanárnőnek ehhez a rangos elismeréshez. Büszkék vagyunk arra, hogy munkájával hozzájárul tanulóink fejlődéséhez, sikereihez és iskolánk jó hírnevének erősítéséhez.

Szívből gratulálunk, további munkájához sok sikert és jó egészséget kívánunk!

Pályázatok

Erzsébettábor
ELTE Partnerintézménye
széchenyi2020
Okosan a pénzzel
PTE Partnerintézménye
Tisztaszoftver
Hadapród Program
Határtalanul!
csodaszarvas program
Határtalanulhoz