Tóth Péter Lóránt előadása

Tóth Péter Lóránt előadása

Tóth Péter Lóránt Radnóti-díjas előadóművész immár ötödik alkalommal járt iskolánkban.

Tóth Péter Lóránt, Radnóti-díjas előadóművész immár ötödik alkalommal járt iskolánkban, s ezúttal 2019. késő nyári – kora őszi zarándokútjának élményeiről, illetve Radnóti Miklós életéről, utolsó hat hónapjáról és sok mindenről egyébről tartott rendhagyó irodalomórát - sok-sok verssel. Mindezt a fiatalok hangján és nyelvén, megértetve velük tőlük talán távol álló és fajsúlyos érzéseket, gondolatokat. Megtekinthettük a szabadkai Pannon TV előzetesét a Bortól Abdáig tartó útról, amely 13 részben lesz látható, remélhetőleg valamelyik hazai adón is.

Bővebben a zarándoklatról.

Kapcsolódó galéria

Tóth Péter Lóránt előadása

Pályázatok

Tisztaszoftver
Okosan a pénzzel
Tiszta Formák Alapítvány