Úszás Diákolimpia Megyei Döntő

Úszás Diákolimpia Megyei Döntő

Úszás Diákolimpia Megyei Döntő – Rozgonyi Úti Ált. Isk. EREDMÉNYEK

2022 – 01 – 25

Nagykanizsa

I. korcsoport (2013 - ban és később születettek)

1.

Tóth László

2.b

50m hát 3. hely

2.

Mavolo Noémi

3.a

50m hát 1. hely

3.

Traub Hanga

3.a

50m gyors 5. hely, 50m hát 3. hely

4.

Balázs Nicole

2.b

50m gyors 4. hely, 50m hát 4. hely

7.

Marton Bálint

2.b

50m hát 4. hely

II. korcsoport (2011 – 2012)

1.

Lamm Mihály

4.b

4x50m váltó  2. hely

2.

Karádi Bence

5.b

4x50m váltó  2. hely

3.

Kovács Ákos

4.b

4x50m váltó  2. hely

4.

Czindrics Barnabás

4.b

4x50m váltó  2. hely

5.

Stricz Anna

4.b

50m gyors 3. hely, 50m mell 2. hely, 4x50m váltó 4. hely

6.

Balázs Léna

4.b

50m hát 5. hely, 4x50m váltó 4. hely

7.

Sass Vilma

4.a

4x50m váltó 4. hely

8.

Szabó Jázmin

4.a

4x50m váltó 4. hely

III. korcsoport (2009 – 2010)

1.

Polai Zsigmond

6.b

4x50m váltó 2. hely

2.

Pávlicz Gergő

6.b

100m mell 1. hely, 4x50m váltó 2. hely

3.

Szabó Ádám

6.b

100m hát 2. hely, 4x50m váltó 2. hely

4.

Sási Kristóf

6.b

4x50m váltó 2. hely

IV. korcsoport (2007 – 2008)

1.

Zámbó Márk

8.b

100m gyors 1. hely, 100m mell 2. hely, 4x50m váltó 1. hely

2.

Mavolo Áron

8.b

100m hát 2. hely, 4x50m váltó 1. hely

3.

Varga Martin

8.b

 100m hát 1. hely, 4x50m váltó 1. hely

4.

Úr Zétény

8.b

100m mell 3. hely, 4x50m váltó 1. hely

 

Az 1. helyezést elértversenyzők, váltók az Országos Döntőre jutottak tovább, melynek időpontja: 2022. március 19 – 20. Debrecen:

  • II. és IV. korcsoport „B” kategória Országos döntő: 2022. március 20. (vasárnap)
  • I – II. korcsoport Országos döntő: 2022. március 19. (szombat)

Felkészítők:

Kanizsa Vízilabda SE, Ebihal ÚME edzői kollektívája.

2022 – 01  - 30                                                                                                                 Szabó Szilárd

Kapcsolódó galéria

Úszás Diákolimpia Megyei Döntő

Pályázatok

Okosan a pénzzel
Tiszta Formák Alapítvány
Tisztaszoftver