"Iskolánkban az Erdő"

Az "Iskolában az Erdő Program" őszi ütemében három osztályunk (4.A, 4.B és 2.B) vett részt egykori munkatársunk, Kuczkó Anita élvezetes interaktív környezetóráin.

Az erdő életközösségét bemutató foglalkozások vidám hangulatban, tartalmasan teltek.

A gyerekek megmutathatták, mennyi mindent tudnak már az erdőkről, de bőven akadtak új és érdekes információk is, amelyek még vonzóbbá tehetik számukra a fák birodalmát.

A képekért klikkeljen a hírre!

 

A fotók a 2.B osztály foglalkozásán készültek.

Kapcsolódó galéria

Iskolában az Erdő

Pályázatok

Határtalanul!
Erzsébettábor
Határtalanulhoz
ELTE Partnerintézménye
széchenyi2020
PTE Partnerintézménye
Hadapród Program
alapítványunk
csodaszarvas program
Okosan a pénzzel