„Jazz a lelke mindennek"

2025. április 1-jén (kedden) iskolánk felső tagozatos tanulói a Filharmónia Magyarország 3. hangversenyén vettek részt.

A Jazzformers nevű együttes adott egy fergeteges koncertet, amelynek során játékosan meséltek a jazz történetéről, és komoly szerep jutott a hangszerek bemutatásának is.

Képgaléria a csatolmányban!

 

Kapcsolódó galéria

„Jazz a lelke mindennek"

Pályázatok

Okosan a pénzzel
ELTE Partnerintézménye
PTE Partnerintézménye
Tiszta Formák Alapítvány
csodaszarvas program
Tisztaszoftver
Hadapród Program
Erzsébettábor
széchenyi2020
alapítványunk