FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

Az I. korcsoportosok játékos sportverseny diákolimpiáján a városi döntőt rendezték a Péterfy iskolában. Csapatunk a 3. helyen végzett és bejutott a megyei döntőbe. Csapattagok: Pál Panna, Horváth Regina, Perjési Enikő, Varga Patrik, Zöldvári Áron, Farkas Ábel (2.a-sok), Péter Bendegúz (2.b), Vastag Vanda, Marics Maja, Horváth Bálint (3.b-sek), Nagy Kíra, Börcsök Jana, Varga Manó, Sillinger András (4.a-sok), Nagy Viktória, Bakon Ákos (4.b-sek), Kóbor Rebeka, Pál Dorián (5.b-sek). Felkészítő: Jeszenői Csaba.

jspv varosi

IV. korcsoportos csapatunk fölényesen nyerte meg Zalakomárban a négycsapatos regionális ultimate frizbi bajnokságot. A csapat tagjai: Nyakas Emese, Miklós Maja Vica, Hertelendi Anna (mind 7.b), Bécs Fanni, Németh Viktória, Simongáti Luca, Baranyai Barnabás, Korosecz Tamás (mind 8.a), Mátyás Petra, Tóth Balázs, Maurer Mihály (mind 8.b). Felkészítő: Varga Edit.

Iskolánk csapata a II. korcsoportosokéhoz hasonlóan a 4. helyet szerezte meg. A csapat tagjai: Kovács Mirkó (5.b), Solymosi Zoltán, Kardos Ádám, Szatmári Mátyás, Novák I. Patrik, Bognár Soma (mind 6.a), Nagy Máté, Sas Áron, Pusztai Máté, Munkácsi Martin (mind 6.b), Vadász Noé (7.a). Felkészítő: Góber Csabáné.

A Tungsram SE csarnokában (volt MÁV-csarnok) rendezte meg diáksportfesztiválját a Magyar Diáksport Szövetség. Húsz 3-4. osztályos tanulónk vehetett részt a szivacskézilabdás jellegű foglalkozáson. Az esemény díszvendége Storcz Botond, a háromszoros olimpiai bajnok kajakos volt.