Atlétika diákolimpia, országos döntő

Atlétika diákolimpia, országos döntő

Május 25-én, Győrben került sor az atlétika diákolimpia e tanévi IV. korcsoportos egyéni országos döntőire. Golecz Laura, 8.a osztályos tanulónk a 7. legjobb eredménnyel kvalifikálta magát a versenyre, ahol kitűnő versenyzéssel, egyéni legjobbját megjavítva a dobogó harmadik fokára állhatott. Edzője Jeszenői Csaba.

Kapcsolódó galéria

Atlétika diákolimpia, országos döntő

Pályázatok

alapítványunk
Hadapród Program
Tiszta Formák Alapítvány
Okosan a pénzzel
Határtalanul!
Erzsébettábor
széchenyi2020
Határtalanulhoz
csodaszarvas program
ELTE Partnerintézménye