foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

Sporteredmények 2014/2015

A játékos sportverseny diákolimpia 2014/2015. évi küzdelemsorozatának első állomása a városi selejtező I. fordulója volt. A versenynek ismét iskolánk volt a házigazdája, miként mi rendezzük a január 8-i városi döntőt is.

A csapat tagjai: Ács Barbara, Bukovics Rebeka, Kanyó Sára, Horváth Gergő, Pusztai Máté, Nagyfi Dominik, Nyakas Emese, Ujj Viktória, Szalai Alexandra, Buder Emil, Bödör Bence, Kozma Benedek, Smodics Nikolett, Németh Viktória, Kertész Noémi, Szűcs Bence, Salamon Ádám, Birkás Mihály.

1. Rozgonyi:

Horváth Márk, Szőke Zsombor, Sólyomvári Dávid, Tolnai Mihály, Tolnai Gergely, Jankó Krisztofer, Szép Adrián, Kozma Boldizsár, Simon Dominik, Balázs Bence, Pál Flórián

Az országos döntőn lánycsapatunk - ha más összetételben is - ismét a dobogóra állhatott a tavalyi II. korcsoportos győzelem után. Varga Laurának ez már a 6. országos diákolimpiai érme (duatlon, országúti kerékpár)! Varga Nóra, Vörös Vanda és Süle Tamás első ízben nyert érmet országos diákolimpián, Kálovics Adél 2013-ban már állt a dobogó tetején. Felkészítő Bakonyi Anna és Süle Tamás kivételével: Jeszenői Csaba.