FEL

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rozgonyi Úti Általános Iskola

OM-037504, 8800 Nagykanizsa Rozgonyi u. 25. Tel.:+36/30/402-4589

A Safer Internet program keretében "Netezz biztonságosan" címmel 1-8. évfolyamos tanulóink számára tartott előadásokat Matusek Zsuzsanna, a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat képviselője. Az oktató a téma iránt elhivatott szakértő, aki nagy tapasztalattal rendelkezik a biztonságos internetezés terén. A különböző életkorú tanulóink számára tartott oktatások során olyan témákat érintett, melyek a mindennapi életünk részei. Ilyen többek között a személyes adatok védelme, az online zaklatás, netikett és a webes identitás. Szeretnék elérni, hogy az országban minél több internethasználó böngészhessen biztonságos körülmények között, illetve, hogy probléma esetén az érintettek tudják, kihez fordulhatnak.

A témával kapcsolatos anyagok a saferinternet.hu oldalon elérhetőek az érdeklődők számára.